Znaleziono 54 wyniki

autor: mamonka
ndz sie 01, 2021 6:52 pm
Forum: Zdrowie
Temat: Psychiatra Kraków
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 121

Re: Psychiatra Kraków

Możesz jeszcze spróbować dostać się do doktora Dariusza Rudasia. Dokładniej to jest to psychoterapeuta i gabinet znajduje się przy ulicy Łobzowskiej w Krakowie. Ja sama już chodzę do niego kolejny rok i bardzo fajnie mi się z nim rozmawia, nie czuję żadnego skrępowania, co jest dużym plusem.
autor: mamonka
ndz sie 01, 2021 4:26 pm
Forum: Zdrowie
Temat: dentysta
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 990

Re: dentysta

Z moimi dziećmi zawsze był problem kiedy chodziło o zęby. Byłam z nimi ostatnio w Gabinecie Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie i tam akurat bardzo fajnie poradzili sobie z moimi przerażonymi dziećmi. Zdecydowanie mają oni podejście do dzieciaków!
autor: mamonka
pt lip 30, 2021 10:49 pm
Forum: Zdrowie
Temat: Ginekolog w Warszawie
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 768

Re: Ginekolog w Warszawie

W sumie to nie wiem, z domowych sposobów to rumianek pomaga, ale poza tym to najlepiej zapytać w aptece. Co do ginekologa to ja akurat w Kołobrzegu chodzę na wizyty do dr Barbary Blicharczyk. Byłam już u niej niemal ze wszystkim i zawsze świetnie sobie ze mną radziła.
autor: mamonka
pt lip 30, 2021 10:18 pm
Forum: Zdrowie
Temat: wybór antykoncepcji
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 31

Re: wybór antykoncepcji

I to jest fajne jak ginekolog od razu dobierze dobre tabletki antykoncepcyjne. Chociaż niestety nie zawsze się to udaje. U mnie było troszkę ciężko, ale pani doktor Barbara Blicharczyk nigdy się nie poddała i w końcu coś dobrego mi dobrała. :) Jeśli jesteście z okolic Kołobrzegu to jak najbardziej w...
autor: mamonka
sob lip 17, 2021 6:16 pm
Forum: Kariera i Biznes
Temat: Porady prawne
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 368

Re: Porady prawne

Po poradę prawną warto udać się do Gliwic, do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak - inaczej Legaleo. To bardzo profesjonalna i rzetelna kancelaria. Mają tam świetnych specjalistów. Zajmą się zarówno rozwodem, jak i sprawą karną.
autor: mamonka
ndz kwie 18, 2021 5:41 pm
Forum: Wszystko inne
Temat: sprawa karna
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 19

Re: sprawa karna

Nie wiem jak w tej okolicy, ale w Gliwicach mamy świetnych adwokatów z jednej kancelarii. Są to Państwo Wojas z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Mają spore doświadczenie, ale szczególnie widać, że prowadzi ich powołanie do tego zawodu. Właśnie takiego adwokata warto szukać, szczególnie do sprawy...
autor: mamonka
sob kwie 17, 2021 4:24 pm
Forum: Zdrowie
Temat: problemy z narkotykami
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 133

Re: problemy z narkotykami

To super, że udało się go namówić na taką terapię. Teraz na pewno będzie tylko lepiej. Dobrze, że wy mu pomogliście też to zrozumieć, a nie skończyło się tak jak z moim kuzynem... W końcu policja go zatrzymała i nie obyło się bez pomocy adwokatów z kancelarii prawnej Wojas Pawlak z Gliwic.
autor: mamonka
wt kwie 06, 2021 9:47 pm
Forum: Zdrowie
Temat: Badania prenatalne - warto robić?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 73

Re: Badania prenatalne - warto robić?

Jak najbardziej warto robić. Rzadko zdarza się by przy takim badaniu czegoś nie wykryć lub by zaszła jakaś pomyłka. A lepiej jest sprawdzać czy wszystko jest dobrze. ;) Co do placówki to w Gyncetrum (w Częstochowie) przyjmuje wspaniała pani doktor, która ma naprawdę szeroką wiedzę oraz świetny sprzę...
autor: mamonka
śr mar 31, 2021 9:17 pm
Forum: Wszystko inne
Temat: Kocioł gazowy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 19

Re: Kocioł gazowy

Możesz też zamówić od nich https://wodtech.pl/ bo oni mają spory wybór takich kotłów gazowych. Do wyboru masz wiszące, jak i stojące, jedno lub dwufunkcyjne. Jest z czego wybierać.
autor: mamonka
śr mar 31, 2021 4:51 pm
Forum: Zdrowie
Temat: sklep medyczny
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 48

Re: sklep medyczny

Ogólnie jeśli chodzi o sklepy medyczny to oni https://tanisklepmedyczny.pl/ mają tanio różne sprzęty rehabilitacyjne itp. Można tam też kupić różne artykuły higieniczne jak coś.