Znaleziono 174 wyniki

autor: soya
ndz paź 23, 2022 4:30 am
Forum: Finanse
Temat: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 4089

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Nie, ale ostatnio nad tym myślałam i chyba sobie wezmę pożyczki 18 lat. Przydałoby mi się wsparcie na start teraz do mojego biznesu, bo nieco jeszcze grosza mi brakuje i też chce mieć zabezpieczenie. A na stronie KOKOS/pl widziałam kilka fajnych propozycji pożyczkowych.
autor: soya
sob paź 22, 2022 11:01 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Kuchnia
Odpowiedzi: 104
Odsłony: 4679

Re: Kuchnia

Jak zastanawiacie się nad tym, co na ścianę między meblami w kuchni postawić, to tutaj nowasystems/pl/co-na-sciane-miedzy-meblami-w-kuchni/ możecie zapoznać się z bardzo inspirującym artykułem. Możecie się z niego dowiedzieć o najnowszych rozwiązaniach w tym zakresie.
autor: soya
czw paź 20, 2022 8:03 pm
Forum: Finanse
Temat: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 3592

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Ja pracuję jako fryzjerka, ale wiecie jak dzisiaj jest... Ten grosz cały czas jest potrzebny, dlatego ostatnio szukałam czegoś dodatkowego, aby sobie dorobić. Znalazłam stronę konsultantki/com/pl/zarobki/ - na której się dowiedziałam, jak wyglądają zarobki u Avon i mnie to zainteresowało. Chyba do n...
autor: soya
czw paź 20, 2022 7:13 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Uszczelniacz silikonowy - jaki najlepszy?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 166

Re: Uszczelniacz silikonowy - jaki najlepszy?

No chyba, że postawicie na jakiś dobry klej... Z tego co mi wiadomo firma Ataszek dysponuje właśnie klejami o najróżniejsze łączności, które dobrze łączą i uszczelniają wszelki powierzchnie. Także możecie się u nich rozglądnąć, sama teraz planuję u nich kupić klej do śrub.
autor: soya
czw paź 20, 2022 2:47 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Hotel
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 114

Re: Hotel

No ok, fajnie - dzięki za ciekawy namiar. Ja natomiast mogę się z wami podzielić namiarem na hotel Zalewski hotelzalewski/pl/hotel/dla-dzieci , który znajduje się nad morzem. Tam możecie znaleźć wygodny nocleg dla siebie i całej rodziny. Co fajne nawet można znaleźć tam masę też atrakcji dla dzieci.
autor: soya
czw paź 20, 2022 1:28 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Czy podobają wam sie takie krzesła do jadalni?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 197

Re: Czy podobają wam sie takie krzesła do jadalni?

A co powiecie na proponowane krzesła milano przez firmę krzeslaihokery/pl ? Jak je oceniacie? Ja właśnie tak zastanawiam się nad ich zakupem, bo moim zdaniem nieźle się prezentują i też wydają się być solidne...
autor: soya
czw paź 20, 2022 12:09 pm
Forum: Zdrowie
Temat: Dentysta Warszawa
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 255

Re: Dentysta Warszawa

"Natomiast jakby was interesowało bardziej leczenie kanałowe kielce, to tutaj możecie całkowicie polegać na PLATINUM DENT , ponieważ jest to świetna placówka. Tam spotkacie się z przyjazną, miłą atmosferą i całkowitym profesjonalizmem. Możecie być pewni, że wasze ząbki bezboleśnie zostaną wyleczone."
autor: soya
sob paź 15, 2022 7:39 pm
Forum: Kariera i Biznes
Temat: Wywóz odpadów
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 484

Re: Wywóz odpadów

Niektóre śmieci się też kompostuje - o tym też trzeba wspomnieć. Dlatego warto tutaj wspomnieć tutaj również o takich firmach, jak biozym/pl/product/komposter_eb/ , które usprawniają cały proces rozkładania odpadów. U nich macie pewność, że kupicie coś porządnego i dobrze sprawdzającego się w swojej...
autor: soya
sob paź 15, 2022 6:36 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Fotowoltaika - warto?
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1902

Re: Fotowoltaika - warto?

A czy kojarzycie może firmę Qnergy? To bardzo dobry importer paneli fotowoltaicznych, który oferuje sprzęty najwyższej jakości. Takie, które będą wam z pewnością długi czas służyć i zyskacie nawet u nich do 25 lat gwarancji na nie. Dlatego tym bardziej ich oferta jest bardzo korzystna.
autor: soya
czw paź 06, 2022 9:28 pm
Forum: Zdrowie
Temat: Ubezpieczenie zdrowotne
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 179

Re: Ubezpieczenie zdrowotne

Jak to się mówi w życiu różnie bywa, dlatego warto z całą pewnością być przygotowanym na różne ewentualności. Tutaj unilink/pl/porady/assistance-medyczny-co-to-jest macie dlatego informacje dlaczego warto skorzystać polisy assistance medyczny. Co takie ubezpieczenie daje? Jakie są jego korzyści - wa...