W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

bogna45

Re: W jaki sposób usunąć nieładne blizny?

Post autor: bogna45 »

Zależy gdzie masz te blizny. Ale jeśli to twarz czy dekolt to nie ma sensu ich maskować kosmetykami. Możesz się ich po prostu pozbyć. Wypróbuj preparat Nano-Needles. Jest on wytwarzany z koralowca i gąbki słodkowodnej. Formuła preparatu jest innowacyjna. Jego składniki pobudzają skórę do wytwarzania nowych wiązań elastynowych, lipidowych, kolagenowych. Oznacza to, że skóra regeneruje się dogłębnie i blizny czy przebarwienia znikają. Popatrz tu aurumaris.eu/produkt/nano-needles-nano-igielki-zabieg-calkowitej-odnowy-skory - preparat jest do kupienia i wcale nie są to duże pieniądze. Rzuć też okiem na zdjęcia - jestem pewna, że Cię to przekona.

mitril

Post autor: mitril »

najlepiej na podrażnienia skóry kupić octenicare :) Szybko znikają, skóra jest naprawdę gładka, ładna i bez blizn

mitril

Post autor: mitril »

Według mnie na blizny blizny najlepiej kupić octenicare :) Mają dobre ceny i naprawde konkretna jakość :)

danna

Post autor: danna »

Ja swoją smarowałam jakąś maścią, ale i tak mi się nie podoba. Bardzo ją widać :(

julia02

Post autor: julia02 »

Blizna, zwłaszcza w widocznym miejscu może być naprawdę kłopotliwa. Dlatego też szukałam sposobu żeby moja była mniej widoczna. Udało się dzięki plastrom silikonowym sikatris. Są łatwe i wygodne w stosowaniu, bardzo cienkie. Teraz jak już jest dużo mniej widoczna to mi nawet nie przeszkadza.

ODPOWIEDZ