Jakie będą dobre perfumy na wiosnę?

aklinka

Jakie będą dobre perfumy na wiosnę?

Post autor: aklinka »

Szukam dla siebie jakiegoś nowego zapachu na ten sezon. Wszystko to co do tej pory miałam już mi się znudziło. Dla odmiany pomyślałam o nutach cytrusowych albo może morskich? Zawsze krążyłam wokół kwiatów i mam już dosyć słodyczy. Coś byście polecili?

Lana

Re: Jakie będą dobre perfumy na wiosnę?

Post autor: Lana »

Musisz pamiętać, że na każdej skórze zapach inaczej pachnie. Dlatego nie ma zapachów uniwersalnych, które pasują każdemu. Najlepsza opcja to testowanie i "noszenie" zapachu. Wiadomo, że oryginalne perfumy są drogie i zakup kilku butelek na testy to spory wydatek, ale jest tańsza opcja. W sieci masz sklep OdlanyPerfum. Sprzedają odlewki perfum damskie. Z dużych, oryginalnych butelek przelewają zamówioną porcję, w odpowiednio niższej cenie. Masz wiele zapachów do wyboru, myślę, że coś znajdziesz.

Aśka

Post autor: Aśka »

Robi się coraz cieplej i pomyślałam nad zakupem jakiegoś świeżego zapachu na wiosnę/lato. Jakie są Waszym zdaniem najładniejsze zapachy perfum na ten sezon? Zależy mi na tym, żeby zapach się wyróżniał :) Ostatnio zainteresował mnie też temat zamienników perfum, czy kupujecie takie zapachy?

furka

Post autor: furka »

Skoro szukasz czegoś takiego innego to może sprawdź sobie perfumy niszowe, mają sporo do zaoferowania :)

aklinka

Hmm, ciekawa propozycja. Nigdy nie miałam zapachu niszowego, nie chciałam eksperymentować i operowałam wokół najbardziej popularnych marek typu Gucci

roomia

Post autor: roomia »

Bardzo szeroki wybór zapachów niszowych można znaleźć w Aleperfumeria.pl. W promocji teraz jest np. Escentric Molecules Molecule 01 + Mandarin , unisex i naprawdę fajny zapach.

aklinka

Dzięki,sprawdzę sobie w takim razie tę perfumerię i ten zapach. Dzięki za pomoc :)

agentka

Post autor: agentka »

A wiecie, że są tez perfumy i dezodoranty dla dzieci? https://eurochemia.com/159-perfumy-i-dezodoranty tutaj mozna zamowic, z ulubionymi bohaterami z bajek :) w skladzie nie maja zadnych szkodliwych substancji

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Czy według Was perfumy to dobry pomysł na prezent?

tłumaczenie poznań

ODPOWIEDZ