Jak dbacie o paznokcie?

aacca

Re: Jak dbacie o paznokcie?

Post autor: aacca »

Ja staram się po prostu ich nie obgryzać. Wiem, że to okropny nawyk, ale jak się stresuję, to przychodzi mi to naturalnie. Na szczęście jak mam zrobione hybrydy, to tego nie robię, więc hybrydy mam robione regularnie i na nie chodzę do stylistki paznokci w studio modelowania sylwetki Ladies First w Warszawie ladies-first/pl/paznokcie/. Oni mają super ceny, przy tym bardzo fajnie malują i stylizują paznokcie, lakier nie odpryskuje, nic nie odpada, polecam.

jula

Post autor: jula »

Oj znam ten problem! Też przez długi czas obgryzałam paznokcie i w końcu mam z tym święty spokój. Jeśli szukasz kosmetyków do stylizacji paznokci zajrzyj na alessandro/pl/kategoria/manicure/lakiery-hybrydowe-manicure/hybrydowe-bazy-i-topy/ oferta tego producenta jest bardzo rozbudowana i myślę, że warto się nią zainteresować.

nosleep

Post autor: nosleep »

Ja miałam straszny problem z paznokciami po zdjęciu hybrydów. Płytka była mega osłabiona a pazury mi się łamały. Żadna odżywka nie pomagała, dopiero jak zaczełam brać oeparol, czyli olej z wiesiołka to powoli się zregenerowała. Teraz już pazury ładnie mi odrosły i się nie łamią. Wiadomo, że trochę to trwało zenim się zregenerowały ale teraz wyglądają naprawdę ok

hannah

Post autor: hannah »

Ja regularnie chodzę na manicure do specjalistek i jestem zadowolona z tego rozwiązania. Warto zapoznać się bliżej z ofertą nail barów Easy Nails: easynails/pl/uslugi/manicure/ibx-system/ . Myślę, że ich oferta przypadnie Wam do gustu.

patka

Post autor: patka »

Ja zupełnie się nie znam na manicure. Dlatego chodzę do kosmetyczki, dzięki której zawsze mam piękne dłonie. Najlepszą opcją jest pielęgnacja dłoni Białystok Elite: elite-kosmetologia/pl/pielegnacja-dloni-i-stop/ . Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

litovelek

Post autor: litovelek »

Ja sobie teraz niedawno zrobiłam u lenmare/pl/paznokcie-tytanowe/ paznokcie tytanowe :) Bardzo fajne mają te propozycje manicure w tym gabinecie, do tego całkiem niedrogie :) Wiec dla mnie to naprawdę fajna opcja.

mamonka

Post autor: mamonka »

W temacie manicure na pewno warto im zaufać nails/pl Jeden z sprawdzonych sklepów jakie znam z branży manicure, mają praktycznie wszystko u siebie.

deborah

Post autor: deborah »

Polecam stosować odżywki do paznokci, które wzmacniają płytkę. Stosuję je już kilka miesięcy i widzę zdecydowaną poprawę. Dodatkowo wykonuję manicure w domowym zaciszu, używając dobrej jakości lakierów. Nakładam również utwardzacz do paznokci, który daje efekt manicure hybrydowego.

jalinka

Post autor: jalinka »

Jakie kolory lakierów do paznokci sa waszymi ulubionymi ? Ja rózne kolorki wybierałam ale czytałam o pięciu modnych kolorach trustedcosmetics/pl/5-najmodniejszych-kolorow-do-paznokci-na-wiosne-2020/ myślicie że wiosną takie kolorki będą na topie ?

haanka

Post autor: haanka »

Najprostsze rozwiązania sa najlepsze. W przypadku paznokci jest to stosowanie odpowiedniej odżywki :) ja od siebie polecam szczególnie 8w1 totak action z firmy Eveline :) skuteczna a przy tym bezpieczna ale trzeba pamiętać by stosowac ją okładnie tak jak zaleca to producent :)

Obrazek

ODPOWIEDZ