Jak dbacie o włosy?

hannah

Re: Jak dbacie o włosy?

Post autor: hannah »

Możesz też spróbować się przerzucić na farbowanie włosów. Wydaje mi się, że mogłoby to pomóc. Polecam rzucić okiem na farby z serii loreal preference ciemny brąz: https://lavandin.pl/pl/products/loreal- ... 10657.html . Sądzę, że będzie to dobry wybór.

Kamilla36

Post autor: Kamilla36 »

Mam włosy w kolorze blond, którym prawie żaden kosmetyk nie odpowiada. Dlatego do pielęgnacji muszę wybierać kosmetyki z dobrym składem. Świetnie sprawdził sie u mnie szampon z wyciągiem z rumianki Klorane. Jest bardzo delikatny

kendal

Post autor: kendal »

Ja staram się nie używać większej temperatury na wlosy, ale bywają okazje kiedy sięgam za lokówkę. Na szczęście, kupiłam sobie porządny model, polecany na: https://hiperceny.pl/ranking-top-10-lokowka-do-wlosow/ także naprawdę jestem spokojna o swoje włosy

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszych włosów?

skup aut Wrocław

dzieciaczek

Post autor: dzieciaczek »

Hejka. Wiadomo, że każda z nas stara się jak najlepiej dbać o swoje włosy. A że my kobiety lubimy zmiany to przeszukuję na różnych portalach jakieś wskazówki odnośnie fajnych i modnych fryzur. I tak też zaczęłam się zastanawiać nad tym czy taka trwała ondulacja to ciągle jest dobry pomysł na świetną fryzurę?

sowwa

Post autor: sowwa »

zmieniłam jakiś czas temu suszarkę na model z technologią jonowo-plazmową, mam teraz sprzęt Babyliss hydro Fusion To był świetny zakup, można nią szybko wysuszyc włosy i nie ma problemu z puszzeniem, elektryzowaniem, często rano myję i układam włosy

Julia66

Post autor: Julia66 »

Mam naturalnie kręcone włosy, a więc dbanie o nie jest troszeczkę utrudnione, ale jest mi ładniej od kiedy stosuję kosmetyki Inoar. Polubiłam się z serią Divine Curls , która właśnie jest takim włosom dedykowana. Najlepsze efekty to dla mnie nawilżenie włosów, bez ich obciążenia, no i zmniejszone puszenie się włosów.

ODPOWIEDZ