Drogeria kosmetyczna

deborah

Drogeria kosmetyczna

Post autor: deborah »

Uwielbiam tworzyć piękne i intensywne makijaże, niezależnie od okazji. Zauważyłam, że ceny kosmetyków w stacjonarnych drogeriach są znacznie wyższe, niż w sklepach internetowych. Drogeria abcKosmetyczne oferuje szeroki wachlarz produktów z kategorii nie tylko makijażowej, ale również pielęgnacyjnej. Uwielbiam ich szybką dostawę i to, jak dbają o bezpieczne dotarcie paczki :) Polecam!

mamonka

Re: Drogeria kosmetyczna

Post autor: mamonka »

Tutaj się z Toba zgodzę. Nie tylko w sklepach stacjonarnych jest drożej, ale także wydaje mi się że asortyment jest mniejszy. Zaglądnij sobie jeszcze do drogerii drogerix/pl/ bo tam także mają fajne kosmetyki do makijażu.

Lana

Post autor: Lana »

Mam to samo. Najczęściej wybieram drogerie online, bo jest to dużo korzystniejsze. I cenowo, i czasowo. No i to o czym mówicie - asortyment jest większy. Zwłaszcza jeśli wiemy gdzie szukać. Dlatego ja zostawiam Wam namiar na Pinali/pl. Drogeria internetowa, którą tam znajdziecie, ma wszystko co potrzebne do makijażu, demakijażu, pielęgnacji ciała, twarzy. Są też perfumy. Bez problemu można znaleźć kosmetyki profesjonalne i do domowego użytku. Szybka dostawa kurierem lub pocztą. Można zrobić wygodnie zakupy, bez wychodzenia z domu.

malamia

Post autor: malamia »

Specjalnie się zarejestrowałam żeby napisać swoje zdanie o Pinali. To bardzo fajny sklep lubię w nim kupować bo towary puszczają na czas są bezpiecznie spakowane i wysyłka nigdy nie trwa dłużej niż 24 godziny. Rozwiązali mój problem z trądzikiem pod maseczką jednym produktem :) :shock:
pinali/pl/product-pol-26176-dAlba-Peptide-No-Sebum-Zel-do-mycia-twarzy-300-ml.html

haanka

Post autor: haanka »

W internecie jest sporo takich drogerii kosmetycznych ale jeśli zależy Wam na miejscu, gdzie znajdziecie tylko naturalne i dobre jakościowo kosmetyki to warto zajrzeć do Chatki Ekoludka chatkaekoludka/pl/. Bardzo duży wybór produktów do pielęgnacji ciała, twarzy czy włosów, ja zawsze zaglądam też na dział z promocjami :)

magiczna

Post autor: magiczna »

Ja tam będę szukał czegoś lepszego, mocniejszego. Nie będzie to żadna drogeria, ale na pewno postaram się o to, żeby zadbać o siebie. Stąd pomysł na kolagen do twarzy kolagen/pl/i104,kolagen-do-twarzy.html .

Perunka

Post autor: Perunka »

Ja nie mam tak że w konkretnej drogerii zamawiam. Ostatnio głównie w rossmanie bo tam jest sporo kosmetykow z Bielendy a ja najwięcej właśnie od nich zamawiam. Tylko nową serio eco sorbet ostatnio na ich stronie zamawialam

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

W którym sklepie warto kupować kosmetyki?

leki bez recepty

yoolka

Post autor: yoolka »

ja najczęściej zaglądam do sklepu marki Eveline Cosmetics ( eveline.pl). Ogroimny wyb ór ksometyków, dostęp do wszystkich ich nowości. Podczas ostatnich zakupów udało mi się nawet upolować ten rozświetlającoi odżywczy żel do ciała i twarzy z Mango. Jest obłedny, super pachnie, dobrze oczyszcza. Nie uczula i nie podrażnia więc jest odpowiedni także dla skóry wrażliwej.

Obrazek

ODPOWIEDZ