Używacie wody termalnej?

Tyczka

Używacie wody termalnej?

Post autor: Tyczka »

Czy warto do wrażliwej skóry używać wodę termalną bo tak mnie kusi żeby spróbować, ale one nie są tanie więc zwlekam z zakupem ;) Używacie?

imma34

Re: Używacie wody termalnej?

Post autor: imma34 »

Ja kiedyś też dość pogardliwie podchodziłam do tych którzy używają wodę termalną, aż w końcu, gdy kupowałam krem do cery naczynkowej w gratisie dostałam swoją pierwszą wodę termalną i teraz już wsiąkłam na dobre. Jest rewelacyjna dla osób z wrażliwą cerą, przede wszystkim wysuszoną więc jeśli taką masz to spraw sobie koniecznie :)

Fakt że nie jest tania, ale moja ulubiona drogeria internetowa kosmetykizameryki/pl/ ma tą wodę w cenie do przełknięcia :)

Dominiśka

Post autor: Dominiśka »

Nie tak dawno kupiłam świetny filtr do wody od https://aquasystem.pl/ i powiem wam, że to był najlepszy wybór. Woda jest o wiele lepsza bo u mnie w domu zawsze był problem z twardą wodą.

kendal

Post autor: kendal »

Nie, ale za to mam super mgiełkę do twarzy którą zawsze stosuję przed nałożeniem kremu :) Generalnie to wszystkie moje kosmetyki jak i suplementy pochodzą ze sklepu https://www.e-polana.com/ Są naturalne, więc dbam nie tylko o siebie, ale również o środowisko. Zamierzam też zrobić zapas moich ulubionych kosmetyków, bo teraz mają promocje -15% na wszystko

Fabia

Post autor: Fabia »

Nie, nigdy nie stosowałam, za to żeby dogłębnie nawilżyć skórę mam żel do ciała i twarzy o zapachu mango marki Evelne Cosmetics. Jak on cudownie nawilża i łagodzi :) Jeśli balsamy do ciała zapychają wam skórę to żel będzie kosmetykiem idealnym, bo świetnie nawilża i nie zapycha

ODPOWIEDZ