Uzależnienie

AniaSania
Posty: 123
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Uzależnienie

Post autor: AniaSania »

Popularne i modne są dzisiaj także plecaki vintage na wycieczkję. Na pewno podczas wakacji się przydadzą.

Dominiśka
Posty: 309
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Uzależnienie

Post autor: Dominiśka »

W przypadku choroby alkoholowej niezbędny jest detoks alkoholowy, który można przejść w https://medox.org.pl/detoksykacja-alkoholowa/ . Klinika bardzo dba o dobro pacjenta, możecie tutaj liczyć na prawdziwe wsparcie

kobietki33
Posty: 264
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Uzależnienie

Post autor: kobietki33 »

Nie ma nic gorszego, niż uzależnienie osoby, którą sie kocha. Człowiek próbuję na rzęsach stanąć, żeby jakoś tej osobie pomóc, a z czasem i tak alkohol jest na pierwszym miejscu. Nie popełniajcie moich błędów, tylko od razu skontaktujecie się z ośrodkiem Madarvit. Oni mają ogromne doświadczenie w leczeniu uzależnień, mają swoją klinikę położoną w środku lasu, co dodatkowo wycisza i relaksuje pacjentów. Myslę, że nie ma sensu próbować samodzielnie wyleczyć bliską osobę z alkoholizmu.

dzieciaczek
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Uzależnienie

Post autor: dzieciaczek »

Uzależnienie to dość poważny problem, bo bardzo często dotyka ono całej rodziny a nie tylko uzależnionego. Dlatego też warto może pomyśleć o pobycie w jakimś ośrodku leczenia uzależnień. Bo ja słyszałam, że ośrodek Mental Relax jest bardzo dobrym ośrodkiem w którym to uzyskamy specjalistyczną pomoc oraz wsparcie i zrozumienie. Także ja na pewno rozważyłabym taki pobyt.

ODPOWIEDZ