tania apteka

samssa

tania apteka

Post autor: samssa »

Które apteki są najtansze??Gdzie można kupić leki w dobrych cenach, chodzi mi o apteki stacjonarne.

profesjonalna

Re: tania apteka

Post autor: profesjonalna »

W sumie cena jest ważna wszędzie, ale to, żeby lek kosztował czasem 2-3x więcej? Ja tego nie ogarniam, powinno to być jakoś regulowane, w końcu zdrowie to najważniejsze, co mamy. Na pewno się ze mną zgodzicie. A skoro o tym mowa, to może poradzicie, jakie są różnice między grypą a przeziębieniem ? Wolałabym jednak wiedzieć.

Julia66

Post autor: Julia66 »

Może sprawdźcie też sobie choroby zatok przynosowych , bo dzięki nim uda się Wam postawić odpowiednią diagnozę. Bez problemu powinniście się dowiedzieć, skąd takie choroby się biorą i wtedy szukacie przyczyny, aby w przyszłości już takowych problemów nie mieć.

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Ja teraz zamawiam wiele w aptekach czy drogeriach internetowych. To świetna i wygodna opcja zakupów.

modnisia34

Post autor: modnisia34 »

Jak ma być tanio ale bezpiecznie to z aptek internetowych najlepsza będzie ta https://www.e-zikoapteka.pl/ Od lat działają na polskim rynku i mają także siec aptek stacjonarnych. U nich zawsze masz niskie ceny i duży wybór a dostawa jest ekspresowa. Unikniesz wychodzenia z domu a to ważne w obecnej sytuacji.

ODPOWIEDZ