Ginekolog w Kołobrzegu

mamonka

Ginekolog w Kołobrzegu

Post autor: mamonka »

Hej, nie wiem czy tutaj trafię na kogoś kto mógłby mi pomóc, ale od dawna szukam ginekologa w Kołobrzegu, ale jest to naprawdę ciężki temat. Dowiedziałam się co nieco o pani doktor Barbarze Blicharczyk, ale jednak może kogoś jeszcze mi doradzicie, albo powiecie mi co nieco więcej o tej pani doktor? Z góry dziękuję za odpowiedź.

agentka

Re: Ginekolog w Kołobrzegu

Post autor: agentka »

Ja poszłam do pani ginekolog z polecenia od kolezanki i bardzo dobrze. Okazalo sie, ze mam wirusa hpv... na szczescie, wszystko jest do wyleczenia, Obecnie stosuje papilocare :) zapobieha rozprzestrzenianiu sie wirusa

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Takie badania jak badanie dróg rodnych, badanie piersi, cytologię czy USG ginekologiczne możecie wykonać u ginekolog warszawa ja polecam serdecznie ten gabinet. Sama tam chodzę i wiem że to profesjonaliści z doświadczeniem. Warto tam wybrać się na takie badania.

minella

Post autor: minella »

Ja trafiłam na bardzo dobrego lekarza ginekologa który od razu poznał się że choruję na endometriozę. Zalecił mi odpowiednie badania i skierował na dalszą diagnostykę do szpitala medicover. Mogę też liczyć w tym szpitalu na specjalistyczną opiekę i ewentualny zabieg jej usuwania

bastylia

Post autor: bastylia »

Tez miałam takie problemy ale potem zaczełam stosować hormonalna antykoncepcje w postaci tabletek vines i wszystkie dolegliwości mi jakoś powoli ustąpiły

imma34

Post autor: imma34 »

Wiesz, jak sprawa jest skomplikowana to nie musisz sie ograniczać do Kołobrzegu,
niektórych świetnych specjalistów w skali Polski możesz mieć na rozmowie video w formie porady, czy na telefonie, ajk sobie ustawisz wizytę tu np :arrow: https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ i może to jest dobry pomysł,
bo dzięki temu zyskasz opinię w swojej sprawie z kilku różnych źródeł?
Pewniejsza wiedza wg mnie i też porady doświadczonych

brukselka

Post autor: brukselka »

Ja chodze od lat do zaufanego ginekologa. Ostatnio, pare miesiecy temu byłam,bo chcialam jakas antykoncepcje. Dostalam recepte na tabletki drovelis,maja innowacyjny sklad, dzieki ktoremu są neutralne do organizmu. Mi pasują. Nic sie nie dzieje, nie tyje, nie jestem nerwowa, libido nie spada

ODPOWIEDZ