USG Katowice?

Tyczka

USG Katowice?

Post autor: Tyczka »

Podpowiedzcie pracownię USG, gdzie lekarz nie robi badań po łebkach, a przede wszystkim dobrze je później opisuje?

imma34

Re: USG Katowice?

Post autor: imma34 »

Nie doczekasz się tego na bezpłatnym badaniu w ramach NFZ, przynajmniej mi się do tej pory ta sztuka nie udała :(
Już ze 3 razy musiałam powtarzać badanie prywatnie i dopiero wtedy dowiadywałam się co mi dolega, a badania robiłam w tym prywatnym szpitalu https://holsamed.pl/

litovelek

Post autor: litovelek »

A co powiecie jeszcze na udogodnienie w swoim gabinecie pod katem rejestracji pacjentow ?
To jest możliwe, dzięki programy do rejestracji pacjentów taki program oszczedzi każdemu z nas czas.

minella

Post autor: minella »

To zależy jakie usg chcesz zrobić. Ja ostatnio miałam zrobioną sonovaginografię w szpitalu medicover a to jest specjalne usg z kontrastem które się robi w diagnostyce endometriozy

mamonka

Post autor: mamonka »

No właśnie, o jakie USG Ci chodzi? Bo jeśli bardziej o USG prenatalne to w Katowicach możesz zapisać się do Gyncentrum. Najlepiej do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej. Tego lekarza sama znam, i wiem że dobrze opisuje badanie, wyniki i odpowiada na wszystkie pytania.

ODPOWIEDZ