Wasze ulubione auto?

kobietki33
Posty: 332
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli zastanawiacie się, czy warto się ubezpieczać, to polecam wam zajrzeć na tę stronę https://superpolisa.pl/faq/ile-kosztuje ... -kierowcy/ . Przeczytacie tam artykuły na tematy związane z polisami, ubezpieczeniami samochodów ale także komunikacyjnymi. Można tam znaleźć naprawdę wiele przydatnych informacji w tym zakresie. Dajcie znać, co uważasz o tej stronie.

kraksa
Posty: 64
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: kraksa »

Moje ulubione auto to porsche panamera jakie miałam okazję oglądać w salonie Porsche Centrum Sopot, planuję kupić takie auto do firmy, bo jak się okazuje jest nie tylko najlepsze ale też doradcy z salonu są w stanie dopasować dla mnie ofertę

zuzula12
Posty: 509
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: zuzula12 »

Jeśli ktoś chciałby kupić wycieraczki do samochodu to koniecznie zobaczcie na pióra wycieraczek Dacia to dobry produkt w atrakcyjnej cenie. Może akurat szukacie nowych wycieraczek do samochodu. Ja właśnie takie kupiłam.

Zaklinaska
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Zaklinaska »

Ile osób tyle zdań :) Taka prawda, każdy samochód może wyglądać pięknie jak o niego zadbamy, warto pomyśleć o tym aby kupować dobre kosmetyki samochodowe dzięki którym pielęgnacja naszego samochodu, będzie bardziej skuteczna.

ODPOWIEDZ