Naprawa

kobietki33

Re: Naprawa

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o naprawy to zgłoście się do tej firmy autolokaj/pl/ W grę u nich wchodzi naprawa turbosprężarek samochodowych oraz sprzedaż nowych turbosprężarek i uszczelek do nich. Firma jest solidna i ma dobre ceny, także na bank będziecie zadowoleni z ich usług.

mamonka

Post autor: mamonka »

Z mężem mamy gospodarstwo rolne, więc także na utrzymaniu mamy kilka maszyn rolniczych. Najgorzej jest kiedy trzeba coś naprawić.. Części niestety tanie nie są, ani też łatwo dostępne. Ostatnio w poltechparts/pl/ kupiliśmy co trzeba.

furka

Post autor: furka »

Naprawa mojego auta była dość długa bo był duże problemy z nim ale mój mechanik na szczęście sobie ze wszystkim poradził. Części w dobrej cenie udało mu się tutaj https://aparts.pl/czesci/opel-astra-h-a ... 05098.aspx zamówić więc jak ktoś z was też szuka sklepu z takim asortymentem to ten wam polecam.

Jadźka

Post autor: Jadźka »

Wszystko zależy co trzeba naprawić i jaki samochód. Miałam małą przygodę podczas wyjazdu do siostry do Trójmiasta. Mały problem z oponą. Okazało się że gdzieś ją rozcięłam i muszę wymienić. Trafiłam do serwisu CNF Autoserwis. Oczywiście z polecenia i bliskości. Diagnostyka i wymiana była szybka i sprawna.

kendal

Post autor: kendal »

Z moim samochodem też działy się dziwne rzeczy, dlatego za namową męża zdecydowałam się na usuwanie adblue wrocław I powiem wam, że faktycznie - usunięcie tego oprogramowania, rozwiązały wszystkie problemy.

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Jeśli macie własny warsztat to zobaczcie na stronę https://www.haloursynow.pl/artykuly/jak ... ,17572.htm tutaj są fajne artykuły które dotyczą wyposażenia takiego warsztatu. Na przykład opisują podnośnik. Sprawdźcie jaki jest najlepszy i jaki warto zakupić.

ODPOWIEDZ