Samochód używany

kendal
Posty: 356
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Samochód używany

Post autor: kendal »

Nie jestem przekonana czy to aby na pewno dobry wybór. Chyba lepiej odłożyć gotówkę, wziąć kredyt i kupić samochód z salonu. Przecież zawsze przez ten czas możecie sprawdzić ofertę: wynajem samochodów Warszawa Moim zdaniem mają naprawdę bardzo dobre warunki, opłacalne dla klienta. Gdyby było inaczej, firma nie cieszyłaby się taką renomą.

Pańcia
Posty: 224
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Samochód używany

Post autor: Pańcia »

Po zakupie takiego samochodu na pewno będzie potrzebny dokładny przegląd auta. Dobrze jest się zgłosić do sprawdzonej stacji kontroli pojazdów. Wiem, ze w Zabrzu bardzo chwalą sobie to miejsce https://serwistoyoty.pl/stacja-kontroli-pojazdow/ . Chyba każdy z nas chce jeżdzić bezpiecznym autem.

kajaa
Posty: 90
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Samochód używany

Post autor: kajaa »

Ja dzisiaj trafiłam na ofertę dealerzy Fiat Polska i zastanawiam się nad kupnem Fiata 500. Co sądzicie o tym samochodzie? Oczywiście to będzie auto dla mnie żebym mogła spokojnie jechać na zakupy lub do rodziców. Rodzinny samochód mamy większy.,

zuzula12
Posty: 599
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Samochód używany

Post autor: zuzula12 »

Długo zastanawiałem się nad zakupem nowego samochodu i ostatecznie zdecydowałem się skorzystać z oferty na stronie https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html , ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

Zaklinaska
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Samochód używany

Post autor: Zaklinaska »

Zawsze musimy pamiętać o tym ze bez względu jaki samochód kupimy to musimy o niego dbać zarówno pod względem mechanicznym jak i wizualnym, warto pamięta o tum aby kupić dobre kosmetyki samochodowe dzięki nim będziemy mieć piękny, czysty i zadbany samochód :)

maleńka
Posty: 46
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Samochód używany

Post autor: maleńka »

Jeśli chodzi o używane auto, to zdecydowanie warto sięgnąć po pomoc w zakupie samochodu. Ciekawa opcja, dzięki której można uniknąć miny. A przeglądając ogłoszenia i przyrównując je do statystyk, to takowych jest sporo.

furka
Posty: 75
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Samochód używany

Post autor: furka »

Dla auta używanego warto mieć dobre ubezpieczenie aby w razie czego dostać duże odszkodowanie. Tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ macie ofertę na takie polisy, niskie składki mają i ja jestem zadowolona z ich wyboru. Wyliczcie sobie składkę, warto.

minella
Posty: 48
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Samochód używany

Post autor: minella »

Najbezpieczniej jest kupować używany samochód w salonie porsche centrum sopot z gwarancją Porsche Approved. Możesz mieć wtedy pewność ze kupuje sprawdzony samochód, a niezbędne części eksploatacyjne będą wymienione na nowe, oryginalne, możesz też liczyć na Porsche Assistance, czyli serwis działający 24 godziny na dobę

ODPOWIEDZ