Magazyn do przechowania rzeczy

saymyname
Posty: 97
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: saymyname »

Wiecie, jak potrzebujecie przestrzeni do swojego towaru to najlepiej byłoby zgłosić się do firmy Ejko ejko/com/pl/, ponieważ oni oferują magazynowanie praktycznie bez żadnego ograniczenia. No i u nich możecie być pewni, że wasz towar będzie bezpieczny, nic się nie stanie. Nawet możesz im zlecić wszelkie prace typu pakowanie, metkowanie, przygotowanie do transportu. Także super.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli szukasz miejsca do przechowywania rzeczy, czy też potrzebujesz odpowiednie regały, czy pojemniki do pakowania to polecam zapoznać się z ofertą Inter-technik, ja tam kupiłem wszystko, czego potrzebowałem do organizacji rzeczy w swojej piwnicy.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: emeraldlady »

Sam magazyn to dopiero połowa sukcesu. Jeśli chce się, by nasze towary były odpowiedni przechowywane, warto zainteresować się tym, jakie regały magazynowe są dostępne w danej przestrzeni lub jakie można zainstalować. Gdy planowałam założenie firmy przemysłowej z moim mężem, też miałam taki problem, bo jednak trzeba się nad wszystkim kilka razy zastanowić.

paulajanicka
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: paulajanicka »

Jeśli wasza działalność opiera się na zarządzaniem magazynu, to najważniejszą kwestią jest, aby gospodarka magazynowa oraz gospodarka logistyczna wzajemnie się uzupełniały. Bardzo ważnymi elementami w odpowiednim zarządzaniu jest skorzystanie z odpowiednich środków (jak np. wózki widłowe elektryczne, czy wózki widłowe wysokiego składowania) oraz posiadanie odpowiedniej infrastruktury magazynowej. Dobrze jeśli firma zatrudnia doświadczone osoby, na które w kwestii odpowiedniego zaopatrywania i relacji z klientami można liczyć.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: emeraldlady »

Nie do wiary, wpadła nam awaria. Wiecie może z czym wiąże się naprawa wózków widłowych? Zastanawiam się co trzeba ogólnie załatwić, bo jestem w tym zielona. Oczywiście, warto przed tym zadbać o odpowiedni stan swoich maszyn, ale wiadomo... Wszystkiego się nie przewidzi.. Jak wy radzicie sobie w takich sytuacjach? Niestety, nasi pracownicy też niewiele wiedzą. Magazyn musi działać!

kobietki33
Posty: 180
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Magazyn do przechowania rzeczy

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu do swojego magazynu poszukiwaniem dobrych regałów. Mój dobry znajomy polecił mi stronę internetową pod tym linkiem: https://www.e-regaly.pl/ przyznam szczerze, że chyba zdecydują się na ichniejsze regały. Wyglądają świetnie i mam nadzieję, że będą trwałe.

ODPOWIEDZ