Strona 1 z 1

Nowy smartfon

: czw sty 14, 2021 3:49 pm
autor: Zumba
Szukam jakiegoś dobrego smartfona, który wspierałby technologię HDR 10+ oraz posiadał taką nowoczesną funkcję, która chroni wzrok. Podobno OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro magazyn.ceneo/pl/artykuly/oneplus-8-specyfikacja spełniłyby moje oczekiwania i nawet już są dostępne w sprzedaży. Możecie coś powiedzieć o tych nowych modelach?

Re: Nowy smartfon

: śr mar 10, 2021 4:33 pm
autor: falla
Poszukując dobrej jakości smartfona,warto bliżej przyjrzeć się modelowi Samsung Galaxy m51 ceneo/pl/96270890
Nowoczesny,zbierający z miesiąca na miesiąc coraz lepsze recenzje,ceniony za swój elegancki wygląd,wydajność,funkcjonalność.Wielu jego użytkowników zgodnie twierdzi,że jest to telefon zarówno do pracy jak i do rozrywki.

Re: Nowy smartfon

: pn kwie 12, 2021 11:48 pm
autor: nata29
A ten sklep https://sklep-realme.pl/premiera-seria8/ już odwiedziliście? Trwa tam przedsprzedaż realme 8 Pro. Taki nowoczesny, ale niedrogi telefon, to super sprawa, zwłaszcza jeśli można go kupić ze zniżką. Myślę, że trzeba stawiać na dobry sprzęt, który spełni nasze oczekiwania. Dostępny jest ten model w kolorze niebieskim i czarnym.

Re: Nowy smartfon

: pt maja 07, 2021 2:30 pm
autor: zuzula12
Jeżeli szukacie sprawdzonego serwisu Apple w Warszawie, to osobiście mogę Wam polecić https://serwisiphone.eu/cennik/iphone/wymiana-baterii/ , ponieważ sam wielokrotnie korzystałem z ich usług. Jest to serwis pogwarancyjny oferujący szereg napraw oraz wymian.

Re: Nowy smartfon

: pt cze 04, 2021 12:53 pm
autor: bastylia
Nowy smartfon to nie powinien się psuć, ale na pewno może zostać zhakowany dlatego ja od razu postarałam się o taką https://usecryptmessenger.com/plus/ aplikację która poprawia bezpieczeństwo i gwarantuje poufność rozmów.