Usługi transportowe

kobietki33
Posty: 647
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Usługi transportowe

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli przydałby Ci się namiar na dobry Transport materiałów budowlanych , to myślę, że najlepiej będzie jak zgłosicie się do firmy wyslijbusem.pl To sprawdzona giełda transportowa, na której znajdziecie wielu przewoźników, którzy z chęcią przyjmą takie zlecenie. Zajrzyjcie tam, a przekonacie się na własnej skórze :)

zuzula12
Posty: 1154
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Usługi transportowe

Post autor: zuzula12 »

Bardzo fajnie że polecajcie sprawdzone firmy bo teraz ciężko o dobrych fachowców. Ja będę robić remont więc przyda mi się taka informacja.


_____________________
lokalizacja wycieków

patka
Posty: 143
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Usługi transportowe

Post autor: patka »

A czy wiecie, jak dojechać do mechanika? Z pewnością pomoże Wam w tym zadaniu pomoc drogowa i holowanie Adam Śliwko Olsztyn: http://www.pomocdrogowa.olsztyn.pl/ . Warto zapoznać się z jego ofertą. Miałam okazję korzystać i przyznam, że byłam naprawdę bardzo zadowolona.

saymyname
Posty: 151
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Usługi transportowe

Post autor: saymyname »

A co możecie powiedzieć mi o firmie http://ejko.com.pl/ ? Czy warto się do nich zgłosić? Pytam, ponieważ poszukuję teraz firmy, która też zagranicę dostarczy mój towar - czy zatem mogę na nich polegać? Bo ogólnie w ofercie widziałam, że mają transport krajowy i międzynarodowy...

ODPOWIEDZ