Gdańsk gdzie szukać mieszkania

Humoreska

Gdańsk gdzie szukać mieszkania

Post autor: Humoreska »

Czy ktos jest może z Gdańska? Jakie dzielnice warto jest wziać pod uwagę pod kątem szukania dla siebie mieszkania?

NO i czy polecacie mieszkanie z ogrodem czy jednak balkon albo taras na piętrze?

Marlinna

Re: Gdańsk gdzie szukać mieszkania

Post autor: Marlinna »

Nie zdecydowałabym się z mini ogródkiem, zero prywatności. Z góry wszyscy Cię widzą, z dolu też gdy ktoś przechodzi. Czasami jak przechodzę kolo takich mieszkań z ogrodami to aż za głowę się łapie, kto takie kupuje ;)
Jesli zależy Ci na dzielnicy z dobrą infrastrukturą oraz z dobrym dojazdem do innych części miasta, polecam Wrzeszcz:
https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruc ... /wrzeszcz/

Na stronie możesz przejrzeć sobie nieruchomości w tym mieście.

kraksa

Post autor: kraksa »

To zależy jakiego mieszkania szukasz bo jeśli interesują Cię apartamenty inwestycyjne to szukaj na osiedlu Śląska 12, położone w biznesowej części miasta. Jeśli szukasz mieszkania dla siebie do zamieszkania to Atal Bosmańska będzie idealnym miejscem

furka

Post autor: furka »

Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym czy można sprzedać część udziałów w nieruchomości. Na stronie firmy GRB Nieruchomości udało mi się znaleźć odpowiedź na to pytanie dzięki czemu wiem jak mogę zacząć postępować. W razie gdyby pojawiły się jakiekolwiek komplikacje warto skontaktować się z tą firmą.

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Myślicie nad kupnem mieszkania, poszukujecie ofert? Polecam Wam tradebest , jest to strona na której znajdziecie wyszukiwarkę która w znacznym stopniu ułatwi Wam znalezienie oferty spełanijącej Wasze wymagania.

ODPOWIEDZ