Balustrady

leana

Balustrady

Post autor: leana »

Jakie macie u siebie balustrady i kto wam je robił? My na balkonach mamy balustrady szklane samonośne, które robiła nam na zamówienie firma SPECJALL z Łomży specjall/pl/kategoria-produktu/balustrady-samonosne/. Są przede wszystkim piękne, prezentują się idealnie, tak jak chciałam. Do tego są wytrzymałe i bardzo dobrze wykonane, firma zadbała o jakość wykonania, a to wszystko w bardzo dobrej cenie, polecam.

daga

Re: Balustrady

Post autor: daga »

Na to można mieć naprawdę różne pomysły. Możemy kupić balustrady szklane , metalowe, plastikowe, drewniane, łączone, ale i pewnie to nie wszystko. Ja sama nie wiem sama, na co mam się zdecydować, ale najbliżej mi chyba do wyboru szklarza. Oczywiście będę sprawdzać wszystkie opcje po kolei, jak to kobieta ;) .

korka

Post autor: korka »

A braliscie pod uwage szklane balustrady łódź ? nadaja fajnego nowoczesnego stylu i maja wysoka trwalosc :)

banana

Post autor: banana »

Ja bardzo lubię drewno, także balustrada jak dla mnie idealna byłaby właśnie z drewna. :) A też można fajne dodatki drewniane do niej dobrać, np. w sklepie tolux/pl/ mają takie akcesoria. :)

paulajanicka

Post autor: paulajanicka »

Jeśli macie takie umiejętności to można samodzielnie podjąć się stworzenia balustrady. Można połączyć ze sobą conajmniej dwa metalowe elementy bardzo trwale na wiele lat. Na pewno nitowanie jest jednym ze sposobów łączenia ze sobą metali. Nitowanie odbywa się za kilka różnych sposobów np. na gorąco, zimno czy maszynowo. Wszystko uzależnione jest od elementów jakie chcemy ze sobą połączyć. Warto przed podjęciem prac dowiedzieć się co będzie najodpowiedniejszą metodą.

Rita123

Post autor: Rita123 »

Wybierając balustrady warto jest patrzeć zarówno na aspekty praktyczne, bezpieczeństwa jak i estetyczne. Odpowiednio dobrana balustrada będzie fajną ozdobą domu, balkonu czy tarasu. Ostatnio oglądałam fajne balustrady na stronie firmy JWŚlusarstwo - http://jwslusarstwo.pl/ Można tam znaleźć fajne, nowoczesne balustrady, które będą się pięknie prezentowały. Projekty są dobierane indywidualnie, a także dodatkowo zapewniany jest montaż. Nie trzeba więc nawet szukać żadnej ekipy do montażu i on nic się martwić.

modnisia34

Post autor: modnisia34 »

Jak potrzebujesz balustrad to postaw na produkty firmy https://www.kobamet.pl/oferta która ma w ofercie balustrady czy schody ze stali nierdzewnej w dobrej cenie i dużym wyborze. Masz możliwość połączenia stali nierdzewnej ze szkłem lub drewnem co da świetne efekty i będzie idealnie się prezentować. Polecam zapoznać się z stroną producenta i tam dobrać coś dla siebie.

kendal

Post autor: kendal »

Ja też właśnie rozglądam się za nową balutsradą do swojego domu. Jak myślicie, czym się sugerować wybierając nowoczesne balustrady balkonowe ? Ja jestem zielona w temacie, także liczę na wasze podpowiedzi.

haanka

Post autor: haanka »

Takie balustrady to świetne rozwiązanie zarówno do pomieszczeń biurowych czy placówek publicznych ale też do domów :) jeśli szukacie firmy, która ma w swojej ofercie m.in takie balustrady całoszklane to warto zgłosić się do https://esglas.pl/oferta/balustrady-caloszklane/. Działają na rynku już wiele lat, mają duże doświadczenie a ich produkty cechuje wysoka jakość. Na plus atrakcyjne ceny i sprawna realizacja zamówień.

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Na pewno sprawdzę na oferty, które polecacie bo ja teraz chcę zamówić balustrady do domu.

ODPOWIEDZ