Szkolenie

kobietki33
Posty: 195
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Szkolenie

Post autor: kobietki33 »

Myślę że cześć z was wie czym jest test Gallupa. Ale poczytajcie o tym więcej na stronie od Cludo - może się wam to przydać w szkoleniu. Poza tym to świetna firma, prężnie działająca w branży call / contact center: cludo/pl/contact-center/genesyscloud/ - moim zdaniem warto sprawdzić genesys cloud ich firmy.

aklinka
Posty: 96
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Szkolenie

Post autor: aklinka »

Oczywiście szkolenie powinno być dopasowane do danej branży, więc dobrze byłoby poczytać jakie są cechy branży horeca i odpowiednie kursy do niej wybrać.

zuzula12
Posty: 262
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Szkolenie

Post autor: zuzula12 »

Ja zachęcam was do zdobycia uprawnień budowlanych. Na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl macie trochę na ten temat informacji i macie materiały do nauki oraz programy które pozwalają wam rozwiązywać przykładowe egzaminy. To fajna i pomocna opcja. Dysponowanie takimi uprawnieniami otwiera wiele możliwości podjęcia pracy. Zastanówcie sie i zapisujcie na takie szkolenia i kursy.

paulajanicka
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Szkolenie

Post autor: paulajanicka »

A może kurs operatora wózka widłowego? Branża ta ciągle się rozwija, daje coraz większe perspektywy. Myślę, że dla osób, które są dokładne i precyzyjne kierowanie wózkiem będzie proste i satysfakcjonujące. W pierwszej kolejności warto dowiedzieć się ile zarabia operator wózka widłowego i jakie są jego najczęstsze zadania. Coraz więcej kobiet chce się rozwijać w tej branży, więc każdy ma szansę.

Katia
Posty: 21
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: Szkolenie

Post autor: Katia »

Bardzo dobry pomysł z tym kursem na wózek widłowy. Mój brat niedawno zdecydował się na takie szkolenie, bo sporo firm szuka wykwalifikowanych pracowników z tej dziedziny. Kurs w którym brał udział organizowało Centrum Szkolenia Zawodowego https://solidneszkolenia.pl. Bardzo był zadowolony z całego szkolenia - ciekawy program, sympatyczni prowadzący, dopasowujący program do wymagań rynku pracy i do umiejętności kursantów.

Dominika
Posty: 96
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Szkolenie

Post autor: Dominika »

Cześć czy myślicie że organizację dużego szkolenia zlecić lepiej firmie zewnętrznej? Chcieliśmy zrobić dość spore szkolenie ale zastanawiamy się właśnie nad wynajęciem firmy Eventomi, która od wielu lat zajmuje się organizacją tego typu wydarzeń.

ODPOWIEDZ