Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

kielichowa
Posty: 50
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: kielichowa »

ja sie zapisalam do PPK :) byla taka mozliwosc u nas w firmie, wiec stwierdzilam, ze czemu nie? sama nie mam takich umiejetnosci zeby cos kasy zaoszczedzic wiec to idealna opcja dla mnie :)

kasiunia
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: kasiunia »

Czy oszczędzanie w bankach na lokatach bankowych ma sens ? - obecnie nie z uwagi na oprocentowanie jakie oferują banki - jest ono na poziomie niższym niż poziom inflacji. Warto więc rozejrzeć się za innymi formami oszczędzania czy inwestowania.Są formy bezpieczne a przynoszące większe zyski niż te z lokat bankowych.Co do podatku to w zasadzie wszystkie zyski do przychodów kapitałowych obejmuje tzw. podatek belki.

yoolka
Posty: 82
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: yoolka »

ja od zawsze miałam problemy z oszczędzaniem. ile bym nie zarabiałam, wszystko się gdzieś rozchodziło... do czasu aż zaczełam korzystać z aplikacji Provema. teraz bez problemu jestem w stanie zarządzać swoim budżetem domowym, a dodatkowo zyskałam konto z którego opłacam rachunki i skąd mam zwroty za zakupy w wielu sklepach.

Kamilla36
Posty: 68
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: Kamilla36 »

Jak już uda Ci się zaoszczędzić, polecam zastanowić się nad inwestowaniem swoich pieniędzy. To dobry sposób na szybki zarobek. Szczególnie polecam Ci zdecydować się na coś z szerokiej oferty ze strony: https://www.ipopema.pl/ . Mnie najbardziej zainteresował dostępny fundusz inwestycyjny.

Amati
Posty: 35
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: Amati »

Dość niedawno wpadłam na ciekawy pomysł aby oszczędzać na zakupach. Podsunęła mi go przyjaciółka, która zarejestrowała się na portalu net-pocket. Wiecie, że współpracuje z nim ponad 1200 sklepów? Oczywiście ja też już korzystam z opcji cashback.

kajaa
Posty: 40
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: kajaa »

Zarządzać swoim domowym budżetem możesz przez tą aplikację https://provema.com/ Ja korzystam z aplikacji Provema już jakiś czas i jestem zadowolona. Mogę bez problemu ogarniać w niej domowy budzet, płacić rachunki, wpłacać pieniadze na zrzutki itd. Nawet jest możliwość wzieca szybkiego kredytu na korzystnych warunkach.

Jasieńka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: Jasieńka »

Jeśli chodzi o oszczędzanie to sama zastanawiam się nad tym z jakiej metody oszczędzania najbardziej teraz opłaca się korzystać. Bo nie wiem jak wy, ale ja zaczęłam się zastanawiać nad tym przyszłość dzieci w jakiś sposób można bardziej zaplanować? Bo jednak warto o czymś takim pomyśleć.

ODPOWIEDZ