Praca za granicą

kasiunia
Posty: 182
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: kasiunia »

Po co szukać pracy za granicą, jeśli macie odpowiednie kwalifikacje bez problemu znajdziecie pracę w Polsce. Jeśli jesteście informatykami a może programistami rynek pracy IT z pewnością ma dla ciebie miejsce pracy. Właśnie w tej branży jest najwięcej dobrze płatnych miejsc pracy.

haanka
Posty: 213
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Praca za granicą

Post autor: haanka »

Praca za granicą daje jednak znacznie lepsze możliwości, wyższe zarobki. Ofert warto szukać za pośrednictwem sprawdzonych agencji pracy takich jak na przykład Symeon Dolcevita. Zatrudniają na stałe lub do pracy sezonowej, w różnych państwach Europy - np w Niemczech czy Belgii. Komfortowe warunki pracy, wysokie zarobki i pensje, które zawsze wpływają na czas na konto.

jankat
Posty: 152
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Praca za granicą

Post autor: jankat »

ja zastanawiam się nad wyjazdem po tym jak znajoma znalazła na pracawue dobrze płatną pracę w Danii. Ja po magisterce pracując tu w Polsce zarabiam 2 razy mniej niż ona ;/

aklinka
Posty: 241
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: aklinka »

Moim zdaniem w tej chwili zupełnie nie jest ciężko znaleźć nową pracę, dobrze jest dowiedzieć się gdzie jej szukać. Gdyby potrzeba była np. Praca Bielsko-Biała wydaje mi się, że najlepiej sprawdzić w internecie, gdzie jest mnóstwo portali ogłoszeniowych z ofertami pracy.

kochanka
Posty: 65
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: kochanka »

Niemcy są blisko i tam wielu naszych rodaków zdecydowało się na pracę. Zresztą moja jedna znajoma też tam wyjechała i jest opiekunką osób starszych. Chwaliła sobie zajęcie i ogólnie atmosferę jaka panuje i dobrze też się też wypowiadała o agencji https://nursecare24.pl/ która sporo jej pomogła w formalnościach.

Perunka
Posty: 136
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Praca za granicą

Post autor: Perunka »

Dla mnie lepsza praca jest jednak na miejscu, z rodziną. Na https://folimpex.com.pl/karierapraca/ zerknijcie, firma się rozwija to i sporo osób potrzebują do zatrudnienia

kendal
Posty: 613
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Praca za granicą

Post autor: kendal »

Agencje pracy tymczasowej stają się coraz bardziej popularne. Praca tymczasowa jest specyficzną formą zatrudniania, chociaż to nie znaczy że gorsza. Sama pracuję dzięki MG Solutions i w koncu się spełniam zawodowo.

ODPOWIEDZ