sesja ślubna

Dominiśka

sesja ślubna

Post autor: Dominiśka »

Witam. Marzy mi się wspaniała sesja ślubna we Wrocławiu. Po wielu opiniach w internecie wybrałam szufladawspomnien/pl/sesje-slubne-we-wroclawiu myślicie że warto?

magiczna

Re: sesja ślubna

Post autor: magiczna »

Myślę, że dobrą podpowiedzią będzie to, że sesja ślubna u Pana Marcina Orzołka to naprawdę dobry kierunek. Mamy tutaj przede wszystkim wiele możliwości, które pozwalają nam na piękne ujęcia. Fotograf nie boi się wyzwań, a na pewno będzie walczyć o wasze lepsze samopoczucie i o to, żebyście mieli fajne zdjęcia.

Pańcia

Post autor: Pańcia »

Wybór fotografa ślubnego wcale nie jest taki łatwy, jakby to mogło się wydawać. Przynajmniej ja miałam duży problem, bo jestem bardzo wymagająca. Na szczęście, koniec końców - jestem zadowolona z efektu końcowego bo zdecydowałam sie na https://www.kozinski-foto.pl/slub-w-ple ... zowieckie/ . Teraz chciałabym tylko zrobić fotoksiążka ślubna, tak aby wszystkie zdjęcia z tego dnia były w jednym miejscu.

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Ja będę mieć fotografa na ślubie i na weselu ale nie będę mieć dodatkowej sesji ślubnej.

profesjonalna

Post autor: profesjonalna »

Hm, tak sobie myślę, że może warto będzie przemyśleć to wszystko i jeśli firmie Rednoses świetnie idzie produkcja filmów reklamowych kraków , to może i pomogą Wam w takiej pamiątkowej sesji ? Nie chcę mówić, że tak będzie, dlatego lepiej będzie, jeśli się na coś konkretnego zdecydujesz i w razie czego napiszesz do nich. Kto wie, na co postawią.

ODPOWIEDZ