Złamanie

oran

Złamanie

Post autor: oran »

W zeszłym roku na wiosnę złamałam kostkę i ból był niesamowity. Nie chciałam męczyć się kilka miesięcy z gipsem, wiec kupiłam sobie ortezę od dobrego producenta aparatów ortopedycznych – ORTO-MED z Bytomia orto-med.bytom/pl/oferta. Oni mają fajny sprzęt, w bardzo korzystnych cenach. Orteza sprawdziła mi się super, a później korzystała z niej również moja siostra. Orteza jest wytrzymała, dobra do chodzenia, super wykonana, polecam.

leana

Re: Złamanie

Post autor: leana »

Bardzo współczuję. Ja mam kontuzjowaną kostkę i często zdarza mi się ją wykręcić. Niestety wtedy nie mogę chodzić, bo każdy krok to ból. Dlatego często korzystam z pomocy taksówek. W Krakowie zawsze wybieram Radio Taxi „DWÓJKI” taxi.krakow/pl/cennik/. Oni mają niskie ceny, fajnych kierowców, jeżdżą bezpiecznie i uczciwie, polecam.

eem

Post autor: eem »

Bardzo współczuję. Ja mam kontuzjowaną kostkę i często zdarza mi się ją wykręcić. Niestety wtedy nie mogę chodzić, bo każdy krok to ból. Dlatego często korzystam z pomocy taksówek. W Krakowie zawsze wybieram Radio Taxi „DWÓJKI” taxi.krakow/pl/cennik/. Oni mają niskie ceny, fajnych kierowców, jeżdżą bezpiecznie i uczciwie, polecam.
Miałam podobnie, mama się kiedyś ze mnie śmiała, że nawet chodzenie jest dla mnie niebezpieczne. Miałam złamaną albo wykręconą nogę już 13 razy i niestety za każdym razem byłam zmuszona jeździć taxi. Ja w Krakowie wybieram Radio Taxi 919 radiotaxi919/pl/. U nich jest tanio, dobrze i wygodnie, przejazdy są szybkie, plus wielokrotnie jeździłam z nimi na i z lotniska i zawsze fajnie na mnie poczekali, nie było problemów, polecam.

Lana

Post autor: Lana »

Złamań nie można ignorować. Warto je odpowiednio zabezpieczyć. Przydatne będą na przykład ortezy czy takie jak tu megamedic/pl/temblaki temblaki. Teraz nie ma problemów z zakupem takiego sprzętu. Są nawet sklepy online jak Mega Medic, gdzie można wszystko zamówić bez wychodzenia z domu.

ODPOWIEDZ