gdzie do ginekologa

bastylia

Re: gdzie do ginekologa

Post autor: bastylia »

U mnie ginekolog niedawno zalecił stosowanie papilocare kiedy się dowiedział że moge mieć hpv, po kuracji tym żelem w końcu mam dobry wynik cytologii bo dotąd różnie z tym bywało

Fermina

Post autor: Fermina »

Różnie to bywa, ja tez chodziłam długi okres czasu do jednego lekarza, w sumie było wszystko ok ,ale jakoś tak nie potrafił mi dobrać antykoncepcji. To był dla mnie problem, bo miałam ciągłe bóle głowy i spadek libido. A przecież to ja mam sie dobrze czuć , jak już anty stosuje. Koleżanki w pracy spytałam i ona mi poleciła swojego ginekologa. Poszłam i faktycznie za drugim podejściem przepisał mi belarę. No zmiana niesamowita, brak bóli głowy, spadku libido już nie mam, a miesiączki są o wiele krótsze. Czasem warto zmienić lekarza a najlepiej pytać koleżanek w pracy.

kraksa

Post autor: kraksa »

Kilka miesięcy temu rozmawiałam z moim ginekologiem na temat antykoncepcji hormonalnej, ten artykuł antykoncepcjanamiare/pl/jak-rozmawiac-z-ginekologiem-o-antykoncepcji/ pomógł mi się przygotować do tej wizyty bo wiedziałam na jakie pytania będę musiała odpowiedzieć i byłam na to przygotowana więc szybko i sprawnie poszło

yoolka

Post autor: yoolka »

A skąd jesteś ? Bo jeśli mieszkasz w Krakowie, Katowicach czy Częstochowie to uważam, ze warto zapisać się do poradni w klinice Gyncentrum gyncentrum/pl/poradnia-ginekologiczno-poloznicza. Mają tu świetnych i doświadczonych lekarzy, na miejscu można wykonać pełną diagnostykę.

Magnolia

Post autor: Magnolia »

W Katowicach od dawna korzystam z opieki medycznej Centrum Medycznego Sodowski i aktualnie chodzę do doktor Anety Walaszek-Gruszki https://sodowski.pl/ginekologia/ Jestem zdecydowanie zadowolona z wyboru lekarza, to bardzo dobra lekarka, z dużym doświadczeniem i z fajnym podejściem do pacjentek. Prowadziła moją ciążę i dzięki niej mniej stresowo przeszłam przez niełatwą ciążę.

ODPOWIEDZ