Projekty domów

daga
Posty: 196
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Projekty domów

Post autor: daga »

Czeeść, mam do Was małe pytanko, a mianowicie, co wy myślicie o tym, żeby projekt domu kupić gotowy? Ja właśnie się nad tym zastanawiam i mam nadzieję, że uda mi się to dopasować, ale na razie ten mgprojekt/com/pl/willa-parterowa-wariant-d rysunek mnie kupuje. Dla mnie to wartościowe, a dla Was?

furka
Posty: 329
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Projekty domów

Post autor: furka »

Ja akurat polecę wam mieszkania pod najem instytucjonalny. Moim zdaniem to świetna opcja dla osób, które nie mogą lub nie chcą brać kredytów na mieszkanie. Świetną ofertę znajdziecie tutaj https://katowice.mdr.pl/ . Mieszkania są już wykończone. Zastaniesz w nich: podłogi, glazurę i terakotę (w łazience i części kuchennej), w pełni gotową łazienkę, ściany pomalowane na biało, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.

Amati
Posty: 69
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Projekty domów

Post autor: Amati »

Przeglądałam ostatnio z ciekawości różne projekty domów oraz wnętrz. Bardzo mi się spodobały propozycje tego biura https://projektowanie-wnetrz-online.pl/ ... nia-online . Aranżacje są wspaniałe i idealnie dopracowane w każdym szczególe. Jeśli o mnie chodzi to z pewnością zdecydowałabym się na styl industrialny.

ODPOWIEDZ