Od kogo białą kiełbasę?

imma34

Od kogo białą kiełbasę?

Post autor: imma34 »

W tym roku ja będę przygotowywać wielkanoc i chcę żeby jakoś wyszły te potrawy więc potrzebuję podpowiedzi z jakiej firmy najlepiej kupić białą kiełbasę, a jak wiecie jeszcze od kogo jajka to będę wdzięczna :)

Tyczka

Re: Od kogo białą kiełbasę?

Post autor: Tyczka »

Ja też nie jestem mistrzynią kucharską :D Niewiele potrafię, a i te nieliczne potrawy, które jakoś tam przyrządzę wychodzą mi smakowo tak sobie, ku rozpaczy rodzinki ;)
Dlatego staram się przynajmniej kupować produkty spożywcze z wyższej półki i muszę przyznać że od jakiegoś czasu odkąd zabrakło w Polsce delikatesów z prawdziwego zdarzenia moim ulubionym sklepem stał się lidl :)

Dlatego w lidlu właśnie możesz spokojnie trafić na całkiem dobre wędliny, w tym białą kiełbasę, a wiadome też że na wielkanoc jaja zawsze muszą być pierwsza klasa więc sprawdzaj na opakowaniu od jakich kur są - te najlepsze mają napis wolny wybieg i te właśnie bierz :)

Pańcia

Re: Od kogo białą kiełbasę?

Post autor: Pańcia »

Oszczędzać można na różne sposoby. Ja założyłam sobie takie dodatkowe konto w moim banku i przy każde transakcji kartą część kwoty w zaokrągleniu do 5zł się odkłada właśnie tam. Może i nie są to kokosy, ale na wakacje uda się odłożyć. Oszczędzam też na zakupach, chodzę z listą, mam aplikację Carrefoura i patrzę, które produkty mają u nich ceny niskie jak dawniej.

ODPOWIEDZ