Niezawodny ekspres do kawy?

imma34

Niezawodny ekspres do kawy?

Post autor: imma34 »

Nie ma szczęścia do zakupu dobrego sprzętu kuchennego, a szczególnie ekspresu do kawy :(
Co jakiś kupię to rok, dwa lata i zepsuty.. Może doradzicie mi gdzie dostanę taki porządny, który przez parę lat będzie działał?

Tyczka

Re: Niezawodny ekspres do kawy?

Post autor: Tyczka »

Mi się też często zdarzały nietrafione zakupy sprzętu, zresztą te obecnie produkowane wiadomo że obliczone są na działanie tylko póki jest gwarancja, a później najczęściej są do wyrzucenia :(
Znajomy, który ma niewielką knajpkę podpowiedział mi namiar na hurtownię, w której zaopatruje się w urządzenia gastronomiczne dużo lepszej jakości niż te z półek sklepowych no i najważniejsze, że można tam kupić też drobne sprzęty do kuchni na własne potrzeby.
To ta hurtownia gastrosilesia/pl/

profesjonalna

Post autor: profesjonalna »

Ja też do domu szukałabym w sprzętach naprawdę dobrych, jakie się do gastronomii używa, ale to tylko moje zdanie. Co do tego, to jednak każdy sam musi decydować. W ogóle noszę się z otwarciem małej knajpki u nas, ale czas pokaże, czy się zdecydujemy. Na pewno automat do lodów włoskich liron-polska/pl/k/maszyny-do-lodow-wloskich/ musiałabym kupić.

danna

Post autor: danna »

Marzy mi się taki solidny, profesjonalny ekspres do kawy.

beciaxyz

Post autor: beciaxyz »

Jeśli szukacie dobrego i niezawodnego ekspresu do kawy to z pewnością znajdziecie ciekawy model dla siebie na swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy/, gdzie mają duży wybór urządzeń :)

ODPOWIEDZ