Szkolenia

kajaa
Posty: 90
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Szkolenia

Post autor: kajaa »

Ja dzisiaj trafiłam na https://kursy.swiatobrazu.pl/start.html i wykupiłam sobie abonament Zrozumieć fotografię. Dostęp jest przez cały rok i w każdej chwili można zrobić kurs lub skorzystać z dodatkowych materiałów. Super opcja! Nie mam za dużo czasu na jeżdżenie na kursy stacjonarne, niektóre online też mi nie pasują czasowo a tu mogę usiąść kiedy mi się podoba.

aklinka
Posty: 128
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Szkolenia

Post autor: aklinka »

W razie gdybyście poszukiwali szkoleń skierowanych do kadry pedagogicznej to mogę zarekomendować https://cbt.pl/szkolenia/techniki-w-ter ... wioralnej/ . Kilkukrotnie brałam udział w kursach organizowanych przez tę placówkę i mogę z czystym sumieniem potwierdzić że jakość merytoryczna jest na najwyższym poziomie

modnisia34
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Szkolenia

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o szkolenia to większość można już robić online co jest dużym udogodnieniem i w taki sposób organizowałem te z zakresu BHP o czym więcej na tej stronie https://online-center.pl/dlaczego-warto ... -learning/ W łatwy sposób można je wykonać online i w atrakcyjnej cenie oraz swoim miejscu zamieszkania. Pamiętaj że większość szkoleń BHP trzeba co jakiś czas powtarzać a ich brak to spore kary.

zuzula12
Posty: 599
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Szkolenia

Post autor: zuzula12 »

Ja zawsze powtarzam że szkolenia sa potrzebne i rozwijacie.

________________________
https://www.nowinytyskie.pl

patka
Posty: 64
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Szkolenia

Post autor: patka »

Wszystko też zależy od tego, jakich szkoleń szukacie. Co sądzicie na przykład o takiej opcji jak kurs pilota gabarytów: https://spt24.eu/zezwolenia-pilotaz-logistyka/? Wydaje mi się, że to ciekawa opcja na pracę.

ODPOWIEDZ