Podatki

Lara72

Podatki

Post autor: Lara72 »

Gdy pragniesz się dowiedzieć na ten temat więcej to polecam zajrzeć sobie na blog - abc-tax24/com/pl . Osobiście uważam, że tutaj znajdziesz najpotrzebniejsze info w nawiązaniu do tego tematu. Według mnie źródło porządnej wiedzy.

nata29

Re: Podatki

Post autor: nata29 »

Jeśli chodzi o VAT, to warto sobie zerknąć tutaj pracabezszefa/pl/biala-lista-podatnikow-vat . Jest tam bowiem wiele cennych i bardzo praktycznych informacji na temat białej listy podatników VAT. Można się tam sporo dowiedzieć. Wciąż bowiem niewielu przedsiębiorców z niej korzysta, a niektórzy to nawet nie wiedzą do czego ona służy. Jeśli nie będziecie weryfikować rachunków bankowych, to mogą was spotkać przykre konsekwencje.

modnisia34

Post autor: modnisia34 »

Ja w kwestii podatków i ich optymalizacji w mojej firmie kontaktowałam się z doradcami z portalu ekancelaria.tv Dzięki nim legalnie obniżyłam kwoty i jestem bardzo zadowolona bo wszystko załatwiłam bez wychodzenia z domu na drodze online.

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Zastanawiacie się nad tym czym dokładnie jest doradztwo podatkowe? Odpowiedź na pytanie znajdziecie na stronie https://magazynfakty.pl/doradztwo-podat ... korzystac/ poczytajcie sobie jeśli ten temat was też interesuje. Jest tutaj wiele ciekawych i pomocnych informacji dotyczących doradztwa podatkowego.

ODPOWIEDZ