Biznes lokalny vs sklep internetowy

kobietki33
Posty: 682
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli chcielibyście nauczyć się porządnie pozycjonować swoją stronę internetową, to koniecznie przyjrzyjcie sobie wskazówki na stronie tego portalu wesellerka/pl/za-co-wyszukiwarka-google-karze-strony-internetowe/. Znajdziecie tam naprawdę wiele przydatnych treści, które z pewnością wam się przydadzą.

jankat
Posty: 159
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: jankat »

Moim zdaniem lepiej reklamę internetową powierzyć sprawdzonej agencji marketingowej, która ustali odpowiednie strategie dla Twojej firmy. U mnie z racji tego, że prowadzę sprzedaż na allegro uruchomili kampanię allegro ads advist/pl/uslugi/allegro-ads/. Dzięki temu mam teraz jeszcze większą sprzedaż :)

furka
Posty: 329
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: furka »

Jeśli planujecie prowadzić sklep internetowy to ten bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/ecommerce/formularz-odstapienia-od-umowy-najwazniejsze-informacje artykuł wam się na pewno przyda. Piszą tam o tym jak udostępniać klientom formularz odstąpienia od umowy, to ważne, poczytacie.

zuzula12
Posty: 1302
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: zuzula12 »

Jaka forma reklamy jest według Was obecnie najskuteczniejsza? Wszystkim osobom zainteresowanym tematem reklamy zewnętrznej polecam sprawdzić porady z bloga na stronie - znajdzreklame/pl/blogreklama-zewnetrzna-outdoor/dlaczego-warto-zainwestowac-w-reklame-zewnetrzna/ .

daga
Posty: 196
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: daga »

Nie porównywałam nigdy tego, ale jedno Wam powiem - chcę, żeby się świat na mnie otworzył, dlatego będę kombinować różne metody i sposoby na to, by było dobrze. Ja jednak mimo wszystko chcę żyć odpowiedzialnie, dlatego system rezerwacji czasu sprawdzam. To dla mnie naprawdę piękne i dobre.

roomia
Posty: 173
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: roomia »

Jeśli zdecydujecie się ostatecznie na sklep internetowy to w takim razie zainteresujcie się tematem kurierskim znajdzkuriera/pl/poradnik/integracja-dpd-ze-sklepem-internetowym,262. Dobrze, aby sklep posiadał taką funkcję, klienci na pewno będą chętnie korzystać

ODPOWIEDZ