wakacje

daga
Posty: 184
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: wakacje

Post autor: daga »

W sumie może będziecie chcieli się jeszcze przez wakacje czegoś nauczyć? Skoro tak, to możecie sprawdzić coś takiego jak szkolenia żeglarskie https://www.wind-hunter.pl/ . Moim zdaniem to ciekawe, a jednocześnie bardzo ekscytujące. W końcu nie każdy się na to decyduje. Inność jest piękna i ważna. Więc jak najbardziej korzystajcie.

kendal
Posty: 613
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: wakacje

Post autor: kendal »

My też powoli zaczynamy planowac wakacje, jednak obawiam się że w samochodzie zabraknie nam miejsca. Myślicie, że oferta przygotowana przez Wypożyczalnia boxów to dobry wybór? Może ktoś z was, już korzystał z ich usług?

nosleep
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: wakacje

Post autor: nosleep »

Ja już jestem po wakacjach i przyznam, że udało nam się naprawdę aktywnie spędzić czas. W tym roku postawiliśmy na zwiedzanie Małopolski. Jest tam mnóstwo ciekawych miejsc do zobaczenia, ale największe wrażenie zrobił na nas ( a szczególnie na dzieciach) Zatroland https://zatorland.pl/ . To ogromny park ruchomych dinozaurów, park owadów i mitologii w Zatorze - bardzo blisko nas, a tyle atrakcji! Poza ścieżkami tematycznymi w parku jest mnóstwo innych atrakcji dla dzieci w różnym wieku - np.lunapark, zewnętrzne place zabaw czy wydarzenia tematyczne dla najmłodszych. Warto odwiedzić, polecam!

magiczna
Posty: 119
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: wakacje

Post autor: magiczna »

Jadąc z dziećmi na wakacje, należy się ogólnie dobrze wyposażyć w to, co będzie nam wygodne. Na pewno nosidełka dla niemowląt są wygodne, jeśli dzieci chcemy malutkie na wyjazd zabrać. Dlatego dla mnie spoko to podpowiedź i przekazuję ją Wam wszystkim.

modnisia34
Posty: 328
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: wakacje

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o wakacje to polecam skorzystać z oferty tej firmy https://www.sailor.pl/ która organizuje czartery krajowe jak i zagraniczne. Dzięki ich ofercie masz okazję spędzić czas wolny na luksusowym jachcie w pięknym otoczeniu jezior lub oceanów. Kto raz skorzystał ten wracał w kolejnym sezonie więc nie daj się prosić.

zuzula12
Posty: 1154
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: wakacje

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Razem z moimi znajomymi organizowaliśmy wyjazd na wakacje, dlatego skorzystaliśmy z oferty profesjonalnej Wypożyczalnia busów Śląsk , gdzie wynajeliśmy busa na nasz wyjazd.

ODPOWIEDZ