Jakiego polecicie zwierzaka dla dziecka

Marlinna
Posty: 38
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:20 pm

Jakiego polecicie zwierzaka dla dziecka

Post autor: Marlinna »

Jak w temacie.

Jaki pierwszy zwierzak najlepszy dla dziecka tak aby go uczyć odpowiedzialnośći?

Humoreska
Posty: 36
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 10:06 am

Re: Jakiego polecicie zwierzaka dla dziecka

Post autor: Humoreska »

U nas pierwsze były papużki faliste.Corka miała 3 latka ,jadły jej z rączki,siadały na głowie.Teraz od kilku lat mamy króliczka kerzełka teddy (dość kontaktowy , pluszowy ,milusiński , z obowiązków to wiadomo karmienie , sprzątanie klatki , wystawianie na trawkę,można przyzwyczaić do szelek i smyczki). Teraz córka ma 11 lat i mamy jeszcze maluszka spaniela ( obowiązków od groma). Mieliśmy jeszcze papugę nimfę samca ,ale okrutnie głośny zwierz....Drze się od wschodu do zachodu słońca.
Dobry będzie na pewno ten serwis zwierzaki/pl Na stronie jest opisane, jakie są polecane zwierzaki dla dzieciaków.

Dominiśka
Posty: 699
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Jakiego polecicie zwierzaka dla dziecka

Post autor: Dominiśka »

Co do sprzątania sierści to mega dobry jest odkurzacz bezprzewodowy roomba. Doskonale sobie z tym radzi nawet jak sierść jest wbita w dywan. Sama mam zwierzaki i zwykły odkurzacz tak dobrze nie radził sobie jak roomba.

kendal
Posty: 545
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jakiego polecicie zwierzaka dla dziecka

Post autor: kendal »

My mamy kota, przy czym okazalo sie że mój syn ma alergię. Przyjmuje teraz leki, a my dodatkowo dbamy o czystość w naszym domu jeszcze bardziej, niż dotychczas. Super sprawdza się ozonowanie pomieszczeń. I tutaj bez dwoch zdań mogę wam polecić ofertę firmy Airozone, z ktorej to obecnie korzystamy.

Aśka
Posty: 298
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Jakiego polecicie zwierzaka dla dziecka

Post autor: Aśka »

Wszystko zależy od tego ile masz czasu, żeby go poświęcić zwierzakowi. Ja zdecydowałam się na kota, przede wszystkim nie trzeba z nim wychodzić, a pracuję w różnych godzinach ,więc byłby to problem. Niezależnie od tego na jakiego zwierzaka się zdecydujesz to w mieszkaniu na pewno będzie pełno sierści. Dla mnie niezawodnym rozwiązaniem tego problemu okazał się irobot rooma i3 :) Bardzo polecam właścicielom zwierzaków. Uda Wam się pozbyć sierści, szybko i bez żadnego wysiłku.

ODPOWIEDZ