Szkolenia

kajaa
Posty: 152
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Szkolenia

Post autor: kajaa »

Ja dzisiaj trafiłam na https://kursy.swiatobrazu.pl/start.html i wykupiłam sobie abonament Zrozumieć fotografię. Dostęp jest przez cały rok i w każdej chwili można zrobić kurs lub skorzystać z dodatkowych materiałów. Super opcja! Nie mam za dużo czasu na jeżdżenie na kursy stacjonarne, niektóre online też mi nie pasują czasowo a tu mogę usiąść kiedy mi się podoba.

aklinka
Posty: 213
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Szkolenia

Post autor: aklinka »

W razie gdybyście poszukiwali szkoleń skierowanych do kadry pedagogicznej to mogę zarekomendować https://cbt.pl/szkolenia/techniki-w-ter ... wioralnej/ . Kilkukrotnie brałam udział w kursach organizowanych przez tę placówkę i mogę z czystym sumieniem potwierdzić że jakość merytoryczna jest na najwyższym poziomie

modnisia34
Posty: 304
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Szkolenia

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o szkolenia to większość można już robić online co jest dużym udogodnieniem i w taki sposób organizowałem te z zakresu BHP o czym więcej na tej stronie https://online-center.pl/dlaczego-warto ... -learning/ W łatwy sposób można je wykonać online i w atrakcyjnej cenie oraz swoim miejscu zamieszkania. Pamiętaj że większość szkoleń BHP trzeba co jakiś czas powtarzać a ich brak to spore kary.

zuzula12
Posty: 964
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Szkolenia

Post autor: zuzula12 »

Ja zawsze powtarzam że szkolenia sa potrzebne i rozwijacie.

________________________
https://www.nowinytyskie.pl

patka
Posty: 110
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Szkolenia

Post autor: patka »

Wszystko też zależy od tego, jakich szkoleń szukacie. Co sądzicie na przykład o takiej opcji jak kurs pilota gabarytów: https://spt24.eu/zezwolenia-pilotaz-logistyka/? Wydaje mi się, że to ciekawa opcja na pracę.

Dominiśka
Posty: 699
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Szkolenia

Post autor: Dominiśka »

A może warto zdecydować się na kurs makijażu trójmiasto ? Sama nie tak dawno zapisałam się tutaj na kurs i szczerze mówiąc cieszę się, że tutaj trafiłam. Poznałam nowe techniki makijażu, zdobyłam nowe umiejętności.

nosleep
Posty: 181
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Szkolenia

Post autor: nosleep »

Obecnie dostępnych jest bardzo dużo różnych szkoleń, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Nauka nowych rzeczy jest bardzo ważna, ponieważ pozwala na podniesienie swoich kompetencji. Jeśli pracujecie w branży IT to może zainteresują was szkolenia oferowane przez firmę lhttps://iknowit.com.pl/szkolenia/ . Tu znajdziecie między innymi szkolenia dotyczące bezpieczeństwa w sieci, szkolenia produktowe czy szkolenia dotyczące infrastruktury IT.

nadrus16
Posty: 55
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Szkolenia

Post autor: nadrus16 »

Nie wiem jakie Wy macie zdanie na temat szkoleń, ale ja osobiście uważam, że szkolenia ogólnie mówiąc przybliżają nas do awansu i lepszych zarobków. To znaczy, wiadomo, że trzeba być efektywnym w pracy i trzeba się wykazać, ale szkoleniami też da się przybliżyć do lepszego życia, nieprawdaż? Osobiście bardzo lubię się szkolić i poszerzać swoją wiedzę, dlatego nie mam z tym problemu i uczęszczam na wszelkiego rodzaju kursy. Ostatnio byłam na szkoleniu z zakresu zamówień publicznych https://noweprzetargi.pl/zamowienia-publiczne/, bo akurat ta tematyka była mi bardzo potrzebna w mojej branży i jestem bardzo zadowolona :)

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Szkolenia

Post autor: lunka »

Popularny jest dzisiaj też kurs sep kraków i właśnie takie można wykonywać co jakiś czas. W wielu zawodach wręcz trzeba regularnie podnosić swoje kwalifikacje.

ODPOWIEDZ