Studia

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 142
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Studia

Post autor: Gacei54 »

Hej! Chciałbym pójść na studia. Szukam więc jakiejś ciekawej uczelni wyższej. Macie może jakieś propozycje? Dzisiaj rano trafiłem na tą stronę https://wwszip.pl/ . Muszę powiedzieć, że ich oferta bardzo mnie zachęca. Co o tym sądzicie? Dajcie znać proszę.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

wiktoriaula
Posty: 78
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Studia

Post autor: wiktoriaula »

Studia to ważny etap życia, więc warto się przed ich rozpoczęciem dowiedzieć jakie istnieją rodzaje oraz ile trwają. Na stronie https://www.uwe.edu.pl/pl/blog/ile-trwaja-studia możecie dowiedzieć się mnóstwo ciekawych i wartościowych informacji na ten temat. Pozwoli to uporządkować wiedzę i podjąć decyzję związaną z dalszą edukacją. Wybór kierunków jest spory, więc warto przeanalizować jakie mamy zainteresowania i co najbardziej by nas ciekawiło.

nata29
Posty: 111
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Studia

Post autor: nata29 »

Jeżeli chcecie się dowiedzieć jakie są warunki rekrutacji na studia na SSW, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.ssw-sopot.pl/warunki-rekrut ... o-stopnia/ . Macie tam wszystko bardzo dokładnie opisane. Myślę, że warto wiedzieć jakie warunki trzeba spełnić oraz jakie dokumenty złożyć. Poczytajcie sobie na ten temat. Macie tam wiele cennych i praktycznych wskazówek.

aklinka
Posty: 74
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Studia

Post autor: aklinka »

Córka mojej znajomej chodzi do prywatnej i jest bardzo zadowolona. Jej mama bardzo zachwala szkołę wiec myślę że warto zapisać dziecko do szkoły prywatnej nawet jeśli to są studia. A podręczniki można dostać bez problemu na Internecie https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-je ... iecki-2021

Majka_
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Studia

Post autor: Majka_ »

Jeśli chodzi o uczelnie, to śmiało mogę polecić Wyższą Szkołę Prawa we Wrocławiu, w ofercie której znajdują się studia prawnicze https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... ie-studia/ ukończenie których umożliwia znalezienie pracy w kancelariach adwokackich i radcowskich, organizacjach rządowych jak też różnego typu przedsiębiorstwach. Studia prawnicze uczą analitycznego myślenia, pracy z aktami, sporządzania opinii a także redagowania pism procesowych czy umów cywilnoprawnych. Nie są to studia dla każdego, ale jeśli widzisz się w zawodzie adwokata czy radcy prawnego, to warto rozważyć tą ścieżkę zawodową.

haanka
Posty: 123
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Studia

Post autor: haanka »

Jeśli ktoś z Was rozważa złożenie papierów na kierunek medyczny taki jak położnictwo, pielęgniarstwo czy fizjoterapia to zdecydowanie polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Ja jestem tu obecnie na drugim roku na fizjo. Dużo ćwiczeń i zajęć praktycznych, świetna kadra wykładowców, rozsądne czesne.

ODPOWIEDZ